Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. | Více informací | Rozumím

 
 
CZ verze SK verze

 

Hledání


Kontakt

E-mail info@vyfukynet.cz

Telefon 776 18 32 30

Skype Skype


Výfuky


Montážní materiál


Přihlášení

RegistraceVýrobci

Firma BOSAL byla založena již v roce 1923 v Alkmaaru v Holandsku a v současné době vyrábí výfukové díly v 36 závodech po celém světě. Firma je nyní nadnárodní společností s více jak šesti tisíci zaměstnanci a ročním obratem více jak 850 mil. EUR. Řadí se mezi špičku v prodejnosti, kvalitě a šíří sortimentu výfukových systémů.
Výzkumné a vývojové centrum Bosal vyvinulo novou koncepci výfukových systémů, která je velkým krokem vpřed v technologii výfukových systémů počínaje katalyzátorem. Systém obsahuje vícevrstvé potrubí, které chrání před vysokými teplotami a má vestavěný katalyzátor s kovovým substrátem (ManiCat®), který zlepšuje výkonnost emisního cyklu zrychlením účinnosti. Inženýři firmy Bosal tyto návrhy využili při vývoji kompletního lehkého výfukového systému s neobvyklým závěsným systémem, který snižuje hmotnost o více než 50%, čímž nabízí mnohá zlepšení oproti konvečním výfukovým systémemům.
Bosal nepřetržitě usiluje o inovaci jako součást zlepšovacích procesů a je aktivně zapojen do výzkumu pohybových systémů


WALKER je vedoucí značka skupiny Tenneco Automotive a je největším výrobcem výfukových systému a dalších komponentů pro automobily. Své výrobky firma prodává pod značkami Monroe TM a Walker TM. Firma má 23 000 zaměstnanců na celém světě, více než 100 poboček ve 22 zemích a její obrat činil 3,5 miliardy amerických dolarů. Firma byla v 60. letech průkopníkem v oblasti katalyzátorů a vyrábí výfuky a tlumiče, které jsou velice kvalitní a maximálně snižují hladinu vypouštěných škodlivých emisí do vzduchu.

Firma je držitelem certifikátů ISO 9001 a Q9000. Nabízí různé řady výrobků se zaměřením na efektivitu redukce škodlivých emisí, snižování hluku, dlouhou životnost, nízkou cenu apod. Výfuky jsou opatřeny speciální antikorozní ochranou a dalšími technologiemi pro zajištění nejvyšší kvality


Polská firma IZAWIT se specializuje ve výrobě a modifikacích výfukových systémů pro většinu osobních, nákladních a dodávkovkovách vozidel většiny předních světových výrobců automobilů.
Použité technologie výroby jsou zaměřené hlavně na zvýšení trvanlivosti, ulehčení montáže a snížení hluku.
Kromě vlastních modifikaci variantů z tlumícími systémy vyráběné jsou taktéž varianty přesně podle podnikové- výrobní dokumentace.
Aplikace konstrukčních změn je převedená po předcházejících konzultacích a zkouškách převedených v Przemysłowym Instytucie Motoryzacji ( Výzkumní ústav motorových vozidel) ve Warszawie.


Výrobce ASMET je moderní a pružně se rozvíjejicí polská firma. Od zahájení činnosti v roce 1989 se věnovala výhradně výrobě tlumičů.V roce 1999 získala certifikát systému řízení jakosti vydaný v souladu s normou ISO - 9002:94. V závěru téhož roku navázala spolupráci s výrobcem vozidel v Nyse, jemuž dodávali výfukové soustavy do nově vyráběných dodávek C15 a Berlingo.

K výrobě výfuku používají pouze plechy a trubky oboustranně povlečené hlíníkem nebo v případě potřeby ze žáruvzdorné ocele. Místa vnějších svarů a spojů zvlášť pečlivě čistí a ošetřují antikorozními nátěry.


Výrobce POLMOstrow je největším Polských producentem na výrobů výfuků na osobní a dodávková vozidla. Firma je na trhu již od roku 1975 a ve své nabídce má přes 1800 produktů a to 58 značek automobilů.

K výrobě používají kvalitní dvoupláštový  1.5 mm silný pohlinikovaný plech. Životnost těchto výfuků je kolem 5 let.FERROZ ® Enterprise je známý polský výrobce kvalitních výfukových systémů pro osobní a nákladní automobily, který se neustále rozvíjí a expanduje do okolních státu. Ve výrobním procesu využívá nejmodernější technologie a nejlepší materiály, které mají určitý vliv na kvalitu výrobku.V současné době nabízí asi 2500 druhů tlumičů výfuku a výfukových potrubí. Toto číslo se ale neustále zvyšuje s ohledem na potřeby našich zákazníků.


Ulter sport logoFirma ULTER SPORT existuje od roku 1986 kdy se specializovala na regeneraci a výměnu výfukových systému. S rostoucí poptávkou po sportovních tlumičích výfuků a jejich koncovek zahájila firma v roce 1992  jejich výrobů. Později si vybudovala ochodní síť a v roce 2003 postavila nový výrobní závod vybaven nejmodernější technologií, který splňuje vysoké nároky zákazníku z celé Evropy. V roce 2004 získal závod certifikát ISO 9001:2000 vydaný německým institutem TV CERT, čímž dal souhlas s uznáním shody výroby s ISO 9001:2000 na základě testů v TÜV SOD v Mnichově. Konečným vyústěním bylo vydání evropské homologace TÜV CERT na všechny výfuky a koncovky výfuku.


katalyzátory JMJ Firma JMJ je předním polským výrobcem katalyzátoru. Vyrábí katalyzátory pro benzínové a dieslové motory. Firma JMJ byla založena v roce 1994 a v jejím počátku se zaměřovala na dovoz a následný prodej již vyrobených katalyzátorů. V průběhu let se rozhodla pro vlastní výrobu katalyzátoru, kde se vypracovala mezi hlavní hráče na trhu s katalyzátory v automobilovém průmyslu. V roce 2003 získala certifikát systému řízení jakosti vydaný v souladu s normou ISO - 9001:2000 a počátkem roku 2005 získala uznávaný evropský certifikát homologace TÜV E24 103R.